Nasıl Çalışır?

Avantajix “alışveriş yaptıkça para kazandırma” fikrini Türkiye’ye getiren ve 2010 yılından beri kullanıcılarına benzersiz bir şekilde para kazandıran öncü, yenilikçi, ödüllü ve lider bir internet sitesidir.

Öte yandan Avantajix, alışverişten para kazanmanın dışındaki diğer tüm yaratıcı ve ilham verici para kazanma fikirlerine de saygı duymakta ve toplulukların gücüne inanmaktadır.

Eğer siz de bizim gibi bilginin paylaştıkça çoğaldığına inanıyorsanız, ve eğer sizin de enteresan bir (a) “para kazanma fikriniz”, veya (b) “para kazanmak üzerine ilham verici bir düşünceniz”, veya (c) “para kazanma konusunda ilginç bir anınız”, veya (d) “para kazanma konusuna açılım getirecek pozitif bir görüşünüz” varsa, bu fikrinizi bizimle paylaşınız.

Paylaşılan fikirler (1) özgün, (2) gerçek, (3) ilgi çekici, (4) faydalı, (5) pozitif, (6) genel ahlak kurallarına saygılı, (7) hukuka uygun, (8) başka yerde yayınlanmamış olmalıdır ve tercihen yaklaşık 300 kelime ile ifade edilmelidir.

Kaliteli paylaşımlara yer açmak amacıyla, her 1 kişi 1 yıl boyunca sadece 1 fikir paylaşabilecektir; bu nedenle sadece en iyi fikrinizi paylaşınız.

Fikirleriniz moderasyondan geçirildikten sonra uygun bulunursa bu sayfalarda sizin adınızla yayınlanacaktır.
Her yayınlanan fikriniz Avantajix hesabınıza 10TL eklenmesiyle ödüllendirilecektir.

Kazandığınız 10TL’ler nakit para olacaktır. Hediye çeki, bonus, puan, mil olmayacaktır. Kazandığınız 10TL’ler yazınızın yayınlanmasını takip eden en geç 1-2 gün içinde Avantajix panelinize yüklenecektir ve size diğer para iadelerinizle beraber banka hesabınıza transfer edilecektir.

(Not: Bu arada Avantajix’ten para kazanmanın bir yolu da “Arkadaşını Çağır Para Kazan” uygulamasıdır ve detayları http://avantajix.com/arkadasina-oner-detay adresinde incelenebilir.)

Katılımcılara şimdiden teşekkür ederiz.